معرفی ربات جدید Misty I از سوی شرکتMisty Robotics

سازندگان Sphero  رباتی را طراحی کرده اند تا کسانی که تجربه ای در برنامه نویسی رباتیک ندارند به راحتی بتوانند برنامه های مختلفی را روی ربات اجرا کنند.

در ماه می سال ۲۰۱۷ ، درآمد Misty Robotic نزدیک به ۱۱٫۵ میلیون دلار  افزایش یافت و در نتیجه خود را از شرکت اصلی یعنی Sphero جدا کرد، یکی از پروژه های Sphero رباتی بود که Ian Bernstein روی آن کار می کرد که در پایان Misty آن را رونمایی کرد.

اعلامیه خبر گزاری spin-out :

      ” چشم انداز Misty Robotic قرار دادن یک ربات ساده در هر خانه و یا محل کار است. این رباتها به  عنوان دوستان ما و همکاران ما جزوی از خانواده و شغل ما خواهند شد تا کارهای مفیدی برای انسانها انجام دهند. برقراری ارتباط با انسانها به طور ایمن مانند فیلمهای علمی تخیلی در این ربات دیده می شود. Misty Robotics ماموریت خود را با انتشار اولین ربات خود و یک سیستم مشترک و جامع برای توسعه رباتها آغاز خواهد کرد. “

در کوتاه مدت آنها یک پلتفرم برای توسعه دهندگان طراحی می کنند، نه فاراد آشنا با رباتیک ، بلکه برای توسعه دهنگان نرم افزاری و افرادی که تجربه برنامه نویسی رباهای را ندارند.

Misty  اعلام کرده است که نمونه اولیه و نسخه آزمایشی Misty I طراحی شده است تا شرایط را برای ایجاد “برنامه قاتل” به وسیله توسعه دهندگان و پژوهشگران بر روی رباتهای شخصی فراهم کند.

در ادامه شماتیک معرفی ربات را ملاحضه می کنید:

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *