اخبار 2291

رادیو راز چراغ

بعد از وقفه‌ای از انتشار شصت و یکمین قسمت پادکست علمی-ترویجی “رادیو راز”، قسمت شصت و دوم آن با اعلام تغییراتی مهم (و…

بعد از وقفه‌ای از انتشار شصت و یکمین قسمت پادکست علمی-ترویجی “رادیو راز”، قسمت شصت و دوم آن با اعلام تغییراتی مهم (و زیبا) توسط آقایان سیاوش صفاریان‌پور و پژمان نوروزی ، منتشر شد تا در اختیار همه علاقه‌مندان حوزه علم قرار بگیرد.

رادیو راز چراغ
رادیو راز چراغ

اولین تغییر در نام این پادکست است که به “رادیو راز چراغ” تغییر کرده است، دومین تغییر که بسیار مهم است ضبط پادکست است که به صورت دسته‌جمعی و با تعامل علم دوستان، انجام شده است.

قسمت ۶۲ با عنوان در مدار رویا به سفر به یادماندنی انوشه انصاری به فضا پرداخته است، از همه شما عزیزان دعوت می‌شود تا شنونده این قسمت از رادیو راز چراغ باشید.

به نقل از وبسایت پروژه راز

۶۲ امین رادیو راز و نخستین اپیزود از سری جدید با نام رادیو رازِچراغ به سفر فضایی انوشه انصاری میپردازد. این اپیزود در ۱۳ امین سالگرد بازگشت او از فضا در روز ۷ مهرماه تولید و ضبط شده است.
از این پس رادیو راز چراغ با میزبانی پژمان نوروزی و سیاوش صفاریان پور با ترتیب نشر ماهانه منتشر میشود. این اپیزود با حمایت “هم آوا “در محل فضای کار اشتراکی زاویه اجرا شد و بیش از ۳۰ نفر از علاقمندان در محل تولید حاضر بودند. در این برنامه دکتر کلانتری نژاد ، خانم پریسا باجلان ،خانم دکتر شیوایی(غیر حضوری از آریزونا) و آقای آیدین محمدی به عنوان میهمان حضور داشتند.

برای گوش دادن به قسمت ۶۲ می توانید از جعبه زیر استفاده کنید یا بر روی عکس نوشته آن کلیک کنید تا به سایت رادیو راز چراغ بروید.

مشکل در کاوشگر حرارتی مریخ نشین InSight
مطالب مرتبط


منبع SpaceRoboT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا اطلاع ثانوی، برای ارتباط با پشتیبانی سایت می‌توانید از ایمیل‌های فوق اقدام فرمایید: javad339@chmail.ir و spacerobot.ir@gmail.com